Popelnice na sklo

Vážení spoluobčané,

vzhledem ke stále přísnějším kritériím pro tříděný odpad, se zastupitelé obce dohodli,

že zavedeme svoz skla z domácností. Nutností je černá popelnice 240l s nálepkou na sklo.

Svoz bude jednou za 3 měsíce – dle harmonogramu.

Na obecním úřadě je možnost zakoupit popelnice na sklo. Cena popelnice 240 litrů se pohybuje kolem 1.300 Kč za kus. Abychom podpořili zájem občanů,  tak všem obyvatelům, kteří si tuto popelnici objednají - koupí včas, bude poskytnuta sleva a zájemce ji získá za 600  Kč, ale pouze do konce června 2024. Po tomto datu již bude cena nedotovaná.

V Kněžicích, dne 26. 02. 2024.

Milan Kazda

starosta

Přiložené soubory ke stažení:

Zveřejnění

Publikováno dne